שמלות כלה במחירים שפויים – יש דבר כזה!

אם הגעת לכאן, סביר להניח שאת יודעת בדיוק מה את רוצה, או יותר נכון – מה את לא רוצה:

1. להוציא הון עתק על שמלת כלה שלא תשאיר לך ברירה אלא לוותר על דברים לא פחות חשובים מבחינתך;

2. להתפשר על שמלת חלומותייך רק כי היא חורגת מהתקציב שהקצבת לעצמך.

החדשות הטובות הן שעם קצת תושייה, תוכלי לשלב בין השניים: למצוא את שמלת חלומותייך בתקציב שישתלב באופן מושלם עם שאר ההוצאות שלך - וכל זאת, מבלי שתצטרכי להתפשר על איכות ונראות.

עכשיו רק נשאלת השאלה – היכן מוצאים שמלות כלה במחירים שפויים?

מפה לאוזן

כן, השיטה הטובה והישנה של קבלת המלצות היא מקום מצוין להתחיל בו באיתור שמלת כלה במחיר שפוי והגיוני. יש לך חברות שהתחתנו ממש לאחרונה? היעזרי בהן. אל תסתפקי בלהבין באיזה טווח מחירים מדובר, אלא תנסי להבין לעומק מה בדיוק כלל המחיר:

* באילו בדים מדובר?

* האם מדובר בקולקציה חדשה או בקולקציות מעונות קודמות?

* האם המחיר להשכרה או למכירה?

* האם המחיר כלל שילוב אלמנטים מיוחדים (חרוזים, תחרות ייחודיות)?

* האם שמלת הכלה הושכרה/נקנתה AS IS או שעברה שינויים?

* האם הייתה אפשרות להוסיף שמלת כלה/חצאית ריקודים נוספת בעלות מוזלת?

* האם המחיר כלל גם הינומה, עליונית לחופה ועליונית מחממת (למתחתנות בעונות הקרות)?

* מהו הסגנון הכללי של המעצב/ת? מה מבדל אותו/ה מאחרים/ות?

* מהם תנאי התשלום? האם הכל מראש או שישנה מקדמה והשאר בסוף התהליך?

* ולא פחות חשוב – האם השירות היה טוב לכל אורך הדרך והאם הייתה נכונות מצד המעצב/ת לבצע שינויים והתאמות לבקשת הכלה?

הנקודות האלה יעזרו לך להבין את התמונה הגדולה – ראשית, האם טווח המחירים רלוונטי עבורך, ושנית, מה המחיר הזה באמת כולל.

הגיונית ושפויה. Henika by Yael Pick, קולקציית 2018

מומלץ בחום

עדיין לא הצלחת למצוא סטודיו לשמלות כלה שמדבר אלייך? לא נורא, השלב הבא באיתור שמלות במחירים שפויים הוא חיפוש ביקורות והמלצות של גולשות ברשת.

קבוצות מאורסים / מאורסות בפייסבוק ואתרי מתחתנים הם מקומות מצוינים לתחקיר. חיפוש מילות מפתח כמו שמלות כלה במחירים שפויים / שמלות כלה זולות בתוך הקבוצה עשוי להעלות כמה המלצות מעניינות או לחלופין העלאת פוסט עם בקשה להמלצות למעצבות המוכרות שמלות בטווח מחירים שאת מחפשת. אם קיבלת המלצות מחברות או שנתקלת בקולקציה שתפסה את עינייך ברשת, אך אינך בטוחה, תמיד תוכלי להתייעץ בקבוצות הפייסבוק הספציפיות או לבקר באתרי חוו"ד על ספקי חתונות (כגון, mit4mit, wedreviews ועוד).

רחוק מהעין, קרוב ללב

גם אם את מאורסת טרייה, בוודאי כבר הבנת שגם למיקום הגאוגרפי ישנה השפעה על טווח המחירים. ברוב המקרים, טווח המחירים של סטודיו הממוקם במיקום מאוד מרכזי יהיה גבוה יותר בגלל דמי שכירות גבוהים. תוכלי בקלות למצוא אלטרנטיבות במחירים שפויים יותר מבלי להתפשר כלל על האיכות והיצירתיות, אם תשמרי על ראש פתוח בכל הנוגע למיקום הגאוגרפי של הסטודיו לשמלות כלה. ברוב המקרים, תגלי שהתרחקות קלה מאזורים מרכזיים תאפשר לך להוזיל את העלויות בצורה משמעותית, ויחד עם זאת, לא להתפשר כלל וכלל על איכות הבדים והעיצובים

על הסטנד

כמעט בכל סטודיו של שמלות כלה ישנו סטנד מיוחד של שמלות במחירים מוזלים – שמלות מוכנות AS IS, שמלות מעונות קודמות, דגמים ב-SALE וכו'. אם הקולקציה החדשה חורגת מהתקציב שלך, שווה להציץ בסטנדים מעונות קודמות – סביר להניח שתמצאי שם דגמים לא פחות יפים, עם אופציה למחיר נמוך יותר.

לדבר, לדבר, לדבר

אחרי תחקיר מעמיק, סוף-סוף מצאת את נבחרת חלומותייך, אבל למרבה האכזבה, גילית שדווקא הדגמים שבחרת – הם אלה שחורגים לגמרי מהתקציב שהקצבת לעצמך. לוותר? לא כל כך מהר! שתפי את המעצב/ת בלבטייך. מאוד ייתכן שבעזרת חשיבה יצירתית, תמצאו יחד דרך להוזיל את העלויות, באופן שיאפשר לך להפוך את שמלת החלומות שלך למציאות, מבלי להתפשר על הדברים החשובים בעיצוב.

זכרי - תחקיר מעמיק, המלצות וחשיבה יצירתית הם הכלים שיעזרו לך למצוא שמלות כלה במחירים שפויים!

בוטיק שמלות הכלה והערב, Henika by Yael Pick, הוקם לפני כ-6 שנים ומתמחה בעיצוב שמלות בתפירה עילית בעיצובה של יעל פיק. השמלות מתבססות על המיטב שבבדים - תחרות ורקמות, בדים מחורזים, שיפון ומשי ועוד. בניית המחוכים, העיטורים ועבודות הטקסטיל מעשה ידיה, מותאמים במלאכת מחשבת ובסבלנות אין סוף. כל זאת, תוך שמירה על מחירים שפויים ונוחים.

כבר הכרת את הקולקציות שלנו?

#שמלותכלהבמחיריםשפויים #שמלתכלהבמחיריםשפויים #שמלותכלהזולות

Featured Posts