שמלות כלה נפוחות: ביי, ביי, קצפות. הלו, רומנטיקה אוורירית!

זה אולי קצת יכאיב לך לרגע, אבל חכי, לא הכל אבוד! החדשות הרעות הן ששמלות קצפת הן בגדר גזרה מיושנת שראויה לגניזה. החדשות הטובות הן שהאלטרנטיבות הנפוחות של היום הרבה יותר מרשימות, אלגנטיות ולא פחות חשוב – ידידותיות לכלות!

לפני כעשור הן היו הדבר החם ביותר על המסלולים, אבל היום כמעט ולא ניתקל בשמלות מרנג מלאות נפח ודרמה, כך שאפילו קים קארדשיאן, חובבת הנפח המוגזם, בחרה בחתונתה עם קניה ווסט בשמלה הרבה יותר מתונה וחובקת גזרה מבית ג'יבנשי (בניגוד לשמלת הכלה מלאת הנפח שלבשה בחתונתה עם כריס האמפריס ב-2011).

האם באמת תם העידן של שמלות הכלה הנפוחות ומלאות הדרמה? כן ולא.

זאת אומרת, סביר להניח שברוב הקולקציות של השנים האחרונות כבר נתקשה למצוא שמלות כלה בסגנון ה"קצפת" הקלאסית, אבל הנפח והאווריריות עדיין כאן, רק בסגנון קצת שונה, עם טוויסט הרבה יותר מודרני ומתון ועם הרבה פחות 'מכשולים' – כי בואי נודה בזה, אפילו לצעוד לעבר החופה זו לא המשימה הכי פשוטה כשאת לבושה בשמלת קצפת עמוסה.

עוגת קצפת – אאוט; עוגת שכבות – הכי אין! מתוך קולקציית 2018, Henika by Yael Pick

הנפח הקיצוני שאפיין את שמלות הקצפת של השנים הקודמות פינה את מקומו לאווריריות נעימה ומשחקי שכבות עדינים. בקולקציות החדשות מככבות חצאיות נפוחות מדורגות או חצי שקופות, שמלות בגזרת "בת הים", כאשר החלק העליון של השמלה צמוד ונראה כשמלת מיני שמקבלת נפח בחלקה התחתון, שמלות במראה וינטאג'י המשלבות בדי טול ותחרה עם שובל אוורירי במיוחד, חצאיות נפוחות וא-סימטריות לאותן כלות שאוהבות לשבור את המוסכמות, חצאיות לבנות חלקות עם כיסים למראה נסיכותי אלגנטי.

שובל של רומנטיקה. מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

כך שאם את מפנטזת על שמלת כלה מלאת נפח ונוכחות, אין באמת צורך לוותר על החלום! רק זכרי שאם את מתכוונת לבחור בשמלת כלה אחת שתשמש אותך לכל אורך החתונה, היא חייבת להיות פרקטית ונוחה עבורך – כלומר, ללא נפח מוגזם ולא ארוכה מדי, כך שתוכלי להתנייד בקלות והכי חשוב – לקפץ במלוא המרץ על הרחבה! J

הנה כמה כיוונים נוספים לשמלות כלה נפוחות שתוכלי לשקול:

הפשטות לוקחת. מתוך קולקציית 2015, Henika by Yael Pick

בגזרת בת הים הקטנה. מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

לחובבות הדרמה: טוויסט א-סימטרי. מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

קולקציית 2018

כבר הכרת את הקולקציות שלנו?

#שמלותכלהנפוחות #שמלותכלה

Featured Posts