מי שמביט בי מאחור: שמלות כלה עם גב חשוף

עם כל הכבוד למחשופים קדמיים, מחשוף נכון ומדויק בגב יוכל להעניק טוויסט מושלם גם לשמלה הקלאסית ביותר ולהוסיף קצת דרמה ותעוזה למראה הכללי. חושבת בכיוון? קבלי כמה רעיונות למחשופי גב שישדרגו את הלוק שלך ביום החתונה.

כשאנחנו מדמיינות את שמלת הכלה המושלמת, רובנו מתמקדות בחלק הקדמי שלה, אך החלק האחורי לא פחות חשוב, במיוחד אם בורכת בגב יפהפה, שזה פשוט יגבול בפשע לא להעניק לו מקום של כבוד ביום הגדול :)

אם הדמיון אוטומטית זורק אותך לעבר מחשוף וי עמוק, דעי שבכל הנוגע לשמלות כלה עם גב פתוח, האופציות הן רבות - החל ממחשוף עמוק, דרך מחשוף מעוגל או מחשוף איקסים ועד למחשוף מעודן או מרומז בעזרת שילוב תחרה שקופה.

מחשוף בגב יוכל להשתלב פחות או יותר בכל גזרה של שמלת כלה – בין אם זו שמלת כלה צמודה, נפוחה, שמלת בוהו-שיק קלילה, בעלת שרוולים, סטרפלס ועוד.

איזה מחשוף בגב הכי יתאים לך?

לפני המחשבה על המחשוף בגב, כדאי קודם כל לבחור בגזרת שמלת הכלה שהכי התחברת אליה ובהמשך להחליט האם כדאי לשלב גם מחשוף בגב. כלומר, אם הדגם שבחרת בעל מחשוף קדמי נדיב, יכול להיות שבמקרה כזה כדאי לוותר על מחשוף בחלקה האחורי של השמלה, על מנת לא ליצור אובר-דרמה במראה הכללי.

אם בחרת בשמלת כלה גזרת בוהו-שיק בעלת קווים יותר קלילים וחופשיים, מחשוף וי עדין ולא עמוק מדי בגב יכול להיות אופציה נהדרת.

במקרה של שמלת כלה סטרפלס, השילוב האידיאלי הוא מחוך עם קשירת איקסים עדינה בגב במראה וינטאג'י ויקטוריאני.

אם הכיוון הוא דווקא שמלת כלה בעלת שרוולים ארוכים, מחשוף גב מעוגל ועמוק יוכל להשתלב בצורה נפלאה במקרה כזה.

ומה יגידו הכלות שאוהבות לחשוב מחוץ לקופסה? מחשוף גב בצורת לב ומחשוף א-סימטרי אלה שתי אפשרויות שיעזרו לך להשאיר את האורחים עם פה פעור :)

והכלות הפחות נועזות, שעדיין מעוניינות להעניק תשומת לב מיוחדת לחלקה האחורי של שמלת הכלה, יכולות לבחור במחשוף גב מעודן יותר – חצוי באמצע או משולב בתחרה עדינה היוצרת מראה חצי-שקפקף.

הנה כמה רעיונות, שיעזרו לך להחליט איזה מחשוף בגב הכי יתאים לך:

מתוך קולקציית 2019, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2018, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2018, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2015, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2014, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2014, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2013, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2013, Henika by Yael Pick

כבר הכרת את הקולקציה החדשה?

#שמלותכלהעםמחשוףבגב #שמלותכלהעםגבחשוף #שמלותכלהעםגבפתוח

Featured Posts