כל המוסיף גורע: שמלות כלה קלילות

הן אווריריות ורומנטיות ומהוות פתרון מושלם למזג האוויר הישראלי. בר רפאלי וקייט מוס כבר מזמן התאהבו בהן יחד עם שורה ארוכה של סלביות שמתחברות למראה הלא-מתאמץ. עכשיו תורך!

מזג האוויר הישראלי החמים יחד עם הווייב הכללי של LESS IS MORE המאפיין את קווי העיצוב של שמלות הכלה שעוצבו בשנים האחרונות על ידי מיטב המעצבים, הפכו את שמלות הכלה הקלילות והאווריריות לאחת האופציות הפופולריות ביותר בקרב הכלות.

אם בעבר הלא-כל-כך רחוק, כלות נטו לכיוון של שמלות מלאות נפח ועשירות בשכבות של בדים ושילובי אבנים, הרי שהיום הנטייה היא דווקא לכיוון ההפוך – שמלות דקות יותר, שאינן עמוסות בבד או בחרוזים ומאפשרות מקסימום נוחות ותנועתיות (אחרי הכל, מצפות לך כמה שעות טובות של פיזוז על הרחבה ועניין הנוחות הוא קריטי).

מתוך קולקציית 2019, Henika by Yael Pick

קלילות אך לא מתפשרות

שלא תטעי, על אף היותן שמלות כלה קלילות, הן ממש אינן שמלות פשוטות (נהפוך הוא, הן מצריכות השקעה רבה בתכנון הבדים והגימור), והן בקלות יכולות לקבל שדרוג למראה אצילי ויוקרתי, בהתאם לבחירת הבדים, העיצוב הכללי והאלמנטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול.

כשמן כן הן – שמלות כלה העשויות מבדים נושמים ואווריריים, בדים נשפכים וגזרות שאינן חונקות. על מנת להעניק טוויסט מעניין, ניתן לשלב בהן אלמנטים כמו אבנים ופרחי תחרה, אך באופן מעודן ומינימליסטי כדי לשמור על המראה הקליל - למשל, חגורה דקה או צווארון קולר משובצים באבנים או חרוזים.

ניתן גם לוותר על האלמנטים המנצנצים לטובת משחקי שקיפויות בין מספר שכבות של תחרה, למראה מאוד רומנטי.

למי שמתעקשת על מקסימום נוחות, ניתן ללכת על שמלות קצרות יותר או א-סימטריות (ארוכות יותר בחלק האחורי וקצרות מקדימה).

מתוך קולקציית 2018, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2015, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

למי מתאימות שמלות כלה קלילות?

* כלות המתחתנות בחודשי אביב-קיץ, שצפויות להעביר שעות רבות תחת השמש הקופחת בזמן צילומי החוץ ו/או במהלך החתונה, במיוחד אם החתונה נערכת בגן אירועים ולא באולם ממוזג.

* כלות אורבניות שהמוטו שלהן מאז ומעולם היה "כל המוסיף גורע" ומעוניינות לשמור על הטאץ' המינימליסטי גם ביום הגדול.

* כלות שמאוד מתחברות למראה הבוהו-שיק ולוינטאג'.

* כלות שכבר שנים חולמות על חתונה כפרית או חתונה ליד הים.

* כלות המתחתנות בחתונת צהריים ומחפשות שמלה שתשתלב עם הווייב הכללי של חתונות צהריים, שהן הרבה יותר קלילות במהותן.

* כלות המחפשות פתרון נוח לשלב הריקודים – שמלה שנייה היא בהחלט אופציה שכדאי לשקול אם השמלה הראשונה שלך היא שמלה דרמטית, ארוכה במיוחד או חובקת גזרה. שמלה כזו בהחלט תרשים את האורחים, אך תקשה עלייך בזמן הריקודים על הרחבה. שמלה שנייה קלילה ואוורירית יכולה להוות פתרון מצוין, או לפחות חצאית הפתעה קלילה, אם השמלה הראשונה מורכבת משני חלקים (שיטת המיקס אנד מאץ').

מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

כבר הצצת בקולקציה החדשה?

#שמלותכלהקלילות #שמלותכלה #שמלותכלהקלאסיות #כלותאורבניות

Featured Posts