לבנה וחמימה: 5 טיפים למציאת שמלת כלה לחתונת חורף

הטמפרטורות יורדות, העננים מתקדרים והשמלות הופכות לאטומות יותר. מה כדאי לדעת לפני שאת יוצאת לאיתור שמלת חלומותייך? ציידנו אותך ב-5 טיפים למציאת שמלת כלה חורפית שהיא בדיוק את.

לחתונות חורף יש קסם מיוחד וזה בא לידי ביטוי אפילו בתמונות הנוף של הזוג - טיפות הגשם והעננים האפורים רק מעצימים את הרומנטיקה שעומדת באוויר ומוסיפים לתמונות את הפילטר החורפי המושלם מבלי להתאמץ.

החורף הישראלי הוא קסם בפני עצמו – מצד אחד, הוא מספק לך את התפאורה המדויקת לצילומים ולאווירה חורפית יפהפייה. מצד שני, הוא לא מקפיא עצמות ומשאיר אותך עם מגוון רחב של אופציות לבחירת שמלת כלה לחתונת חורף.

קסם חורפי. שמלה: Henika by Yael Pick, צילום: פיני עמר

בחירת שמלת כלה חורפית - איך זה עובד?

1. בשיטת הבצל

שמלת כלה חורפית ממש לא חייבת להיות עמוסה בשכבות ובבד. למעשה, כדאי להימנע משימוש בבדים חונקים וחמים מדי, מכיוון שבסופו של דבר מדובר במסיבה, וסביר להניח שרוב בערב תקפצי על הרחבה או שתסתובבי בין האורחים. תוסיפי לזה את אלמנט ההתרגשות עם בוסט של אדרנלין, שאוטומטית מעלה את טמפרטורת הגוף בכמה מעלות – והרי לך 'המחמם הטבעי' של הערב.

הדרך הכי טובה להתמודד עם שינויי הטמפרטורה היא שיטת הבצל, שהיא הדרך האולטימטיבית להתמודדות עם החורף הישראלי בכל יום ולא רק ביום החתונה. שרוולים הניתנים להסרה ושאל דמוי פרווה יחממו אותך במהלך צילומי החוץ ותוכלי להסיר אותם מיד אחרי החופה.

בנוסף, תמיד תוכלי להצטייד בגרבונים לבנים מתחת לשמלה ולהיפרד מהם לשלום בתחילת האירוע. השמלה ארוכה, כך שאין סיכוי שמישהו יגלה :)

התוספת שתופסת – שאל דמוי פרווה. שמלה: Henika by Yael Pick, צילום: וניל צילום בטעם

2. מקיץ לחורף

יש לנו חדשות שמאוד ישמחו אותך – כמעט כל גזרה קיצית ניתן להפוך בקלות לשמלת כלה חורפית מופלאה וחמימה.

זוכרת את שיטת הבצל שהזכרנו מקודם לכן? דמייני לעצמך מחוך יפהפה חובק גזרה, אך עם חיסרון אחד בולט – הוא לא מותאם לחורף. בעיה? ממש לא. תוספת שרוולי תחרה, עליונית תחרה צמודה מעל המחוך או צווארון ויקטוריאני לבן יפהפה הם פתרון אידיאלי במקרה הזה. את שלושתם ניתן להסיר במידת הצורך והם בדיוק תוספת החום שאת צריכה בזמן צילומי החוץ או בכניסה לחופה.

נתקלת בחצאית חלומותייך אבל היא עשויה מתחרה קלילה? גם כאן ישנו פתרון פשוט – תוספת בטנה מסאטן למראה אטום יותר.

3. בד בבד

כבר ציינו שעל אף מזג האוויר החורפי, כדאי להימנע מבדים כבדים מדי. יחד עם זאת, בהחלט מומלץ ללכת על בדים אטומים יותר (לא חונקים!) כדי להבטיח לעצמך שגם אם יתפסו אותך כמה טיפות גשם במהלך הצילומים או בחופה, השמלה שלך לא תקבל מראה 'שקוף', מה שבהחלט עלול לקרות עם בדים קלילים.

מה כן יעבוד? בדי סאטן או משי משולבים עם תחרה.

הטמפרטורות יורדות, השמלות נשארות יפהפיות. מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

4. טוויסט בעלילה

חצאית החורף ממש לא צריכה להיות שממון לבן ואטום. דגש על הפרטים הקטנים והמיוחדים יוכל לשדרג את הלבן הקלאסי בקלות ולשוות לשמלה מראה סופר-שיקי ועדכני - על ידי יצירת מראה שכבות עשיר מבדים קלילים ושקופים מעל השכבה האטומה או על ידי תוספת שסע, שובל ארוך במיוחד, עיטורי תחרה (פרחים, כוכבים ועוד).

חורפית עם טוויסט. מתוך קולקציית 2014, Henika by Yael Pick

5. 2 במחיר 1

אחד מיתרונותיה הגדולים של חתונה בחורף הוא המחירים. עם ירידת הטמפרטורות יורדים גם המחירים, מה שבדרך כלל מאפשר לך לקבל 2 חצאיות חורף במחיר של אחת – אחת ארוכה וחמימה יותר שתשרת אותך במהלך הצילומים והכניסה לחופה, והשנייה קצרה וקלילה יותר לרחבת הריקודים. אפשרות שבהחלט שווה לשקול!

כבר הכרת את הקולקציות שלנו?

#שמלתכלהלחתונתחורף #שמלתכלהחורפית #שמלתכלהלחורף #שמלתכלה

Featured Posts