שמלת כלה עם מחשוף – לנועזות בלבד?

אחת הדרכים להעניק טוויסט מרתק לעלילה היא לבחור בשמלת כלה עם מחשוף – בין אם בחלקה הקדמי ובין אם בחלקה האחורי. מה שבטוח – מחשוף נכון ומדויק יעניק לגופך מראה יותר מהודק, מוארך וצר. כך עושים את זה נכון

פרט חשוב שכדאי לזכור בהקשר של מחשופים הוא שמחשוף ממש אינו חייב להיות עמוק על מנת שיתקבל מראה עם נוכחות. למעשה, המחשוף יכול להיות רק מרומז, וגם במקרים של מחשוף עמוק יותר, ישנן דרכים יצירתיות לטשטש ולהסתיר את מה שאנחנו מעוניינות להסתיר על מנת שלא ייווצר מראה נועז מדי.

אחד המחשופים המוכרים והאלגנטיים ביותר בחבורה הוא מחשוף בגזרת סטרפלס, שכולל בתוכו מגוון אפשרויות – מחשוף בקו ישר או מחשוף מעוגל. מחשוף זה אינו חושף מצד אחד יותר מדי, ומצד שני, הוא חושף בדיוק במינון הנכון את מה שאנחנו מעוניינות להדגיש – את אזור הכתפיים עם אופציה למחשוף וי קטן באזור החזה. בניגוד לחזיות סטרפלס, שיש להן נטייה לגלוש מטה, בשמלות כלה בגזרת סטרפלס ניתן ליצור תמיכה יציבה במיוחד באזור החזה שמבטיחה לך שלא יהיו הפתעות מביכות במהלך החתונה. כדאי רק לקחת בחשבון שמחשוף סטרפלס מתאים מאוד לנשים בעלות חזה קטן או בינוני ופחות לנשים בעלות חזה גדול, מכיוון שהוא שם דגש מיוחד על אזור הכתפיים והזרועות.

במינון הנכון: מחשוף בגזרת סטרפלס. מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

מחשוף V

המחשוף הקלאסי, שנע בין מחשוף V עדין לבין מחשוף V עמוק ודרמטי. מחשוף זה מחמיא מאוד לכלות בעלות חזה בינוני-גדול ומעניק לפלג הגוף העליון מראה צר וארוך יותר. גם כאן קיים מגוון רחב מאוד של אפשרויות – מחשוף V בקו נקי מבד חלק ואטום או מחשוף במראה עשיר יותר המשלב בדי תחרה, טול או בד שקפקף בגון עור, כאשר מדובר במחשוף V עמוק ודרמטי. לכלות בעלות חזה גדול במיוחד, כדאי לשקול גם אופציה של מחשוף מעוגל במקום קוV ישר וקלאסי.

סמני V – המחשוף הקלאסי. מתוך קולקציית 2018, Henika by Yael Pick

ה- V המושלם: עמוק ועדין. מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

במראה המעוגל. מתוך קולקציית 2016, Henika by Yael Pick

מחשוף סירה

המחשוף המושלם עבור כלות דקיקות במיוחד עם חזה קטן. במחשוף זה שכשמו שכן הוא – מחשוף מעוגל בצורת סירה רחבה, הכתפיים מבצבצות החוצה ומתקבל מראה מלכותי ועדין. פחות מתאים לכלות בעלות כתפיים רחבות.

מחשוף בצורת לב

מחשוף אלגנטי נוסף ורומנטי במיוחד הוא מחשוף בצורת לב. ייראה נהדר גם בגזרת סטרפלס או עם כתפיות עדינות ודקיקות. המראה המתקבל הוא קלאסי ומאוד נסיכותי. אפשרות נוספת היא ללכת על מחשוף שהוא יותר חתולי (עם קצוות חדים במקום מעוגלים).

בלב שלם. מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

מחשוף בגב

החלטת לוותר על מחשוף קדמי? תמיד תוכלי ללכת על אופציה לא פחות מרתקת – מחשוף בגב! וי עמוק, מחשוף מעוגל, מחשוף במראה רטרו, מחשוף עם תחרה שקפקפה מעל ועוד – גם כאן השמיים הם הגבול, ואם הגב שלך הוא מושא לקנאה, זו לגמרי ההזדמנות שלך להעניק לו את המקום הראוי לו! J

הלוק המלכותי. מתוך קולקציית 2017, Henika by Yael Pick

הקולקציות שלנו מחכות לך בסטודיו!

#שמלתכלהעםמחשוף #שמלותכלה #שמלותכלהעםמחשוף

Featured Posts